Sowa
Niepubliczne Przedszkole Edukacyjne

#O nas

Co warto o nas wiedzieć?

Od lat nasze Niepubliczne Przedszkole Edukacyjne jest zakorzenione w sądeckiej dzielnicy Gołąbkowice. Śmiało można nazwać go przedszkolem środowiskowym, gdyż wychowało kilka pokoleń dzieci z tego regionu. Obecnie uczęszczają do nas dzieci z różnych rejonów miasta oraz pobliskich miejscowości. Przedszkole jest małe, ale bardzo przytulne i kolorowe. Mieści się w bloku mieszkalnym i ma dwie grupy przedszkolne: Maluchy i Starszaki. Wszystkie pomieszczenia są zmodernizowane i dostosowane do potrzeb dzieci oraz wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny. W razie konieczności prowadzimy zdalne nauczanie.
group-of-diverse-kindergarten-students-standing-ho-2022-12-15-23-43-49-utc.jpg

Dlaczego My?

Przyjmujemy dzieci od 2,5 do 6 lat

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz zniżkę dla rodzeństwa

Profesjonalne wychowanie, nauczanie i opieka

Pracujemy w godzinach: 6:30 - 16:30 przez 11 miesięcy w roku

Wydarzenia

organizujemy dla dzieci niepowtarzalną noc w przedszkolu oraz rodzinne pikniki w różnych zakątkach Sądecczyzny

Posiłki

prowadzimy swoją profesjonalną kuchnię, posiłki dla dzieci są smaczne, zdrowe i bardzo urozmaicone, również dla dzieci z alergiami pokarmowymi.

organizujemy liczne wycieczki krajoznawczo-warsztatowe
educator-and-kids-playing-with-colored-plastic-con-2022-12-16-18-19-39-utc.jpg

Nasza Specjalizacja

Nasze przedszkole specjalizuje się w zapewnieniu dzieciom wszechstronnego, bezpiecznego i radosnego rozwoju oraz w jak najlepszym przygotowaniu dzieci do podjęcia nauki w szkole, dlatego już od 3 latków realizowane są u nas:

Realizacja projektów badawczych i edukacyjnych

Program Dziecięca Matematyka Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, Ewy Zielińskiej

Nazywanie Świata. Odimienna metoda nauki czytania Ireny Majchrzak

Liczne zajęcia dodatkowe w cenie czesnego

oraz inne programy autorskie zgodne z Nową Podstawą Programową.

#DołączDoNas

Jesteś zainteresowany dołączyć do nas? Zapraszamy!