dzieci

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE EDUKACYJNE

ul. Armii Krajowej 19, Nowy Sącz
tel. 18 441 53 38

Od 35 lat nasze przedszkole jest zakorzenione w sądeckiej dzielnicy Gołąbkowice. Śmiało można nazwać go przedszkolem środowiskowym, gdyż wychowało kilka pokoleń dzieci z tego regionu. Obecnie uczęszczają do nas dzieci z różnych rejonów miasta oraz pobliskich miejscowości. Przedszkole jest małe, ale bardzo przytulne i kolorowe. Mieści się w bloku mieszkalnym i ma dwie grupy przedszkolne: Maluchy i Starszaki. Wszystkie pomieszczenia są zmodernizowane i dostosowane do potrzeb dzieci.

nasze obiekty

NASZE OBIEKTY

Naszym przedszkolakom oferujemy udział w dodatkowych zajęciach:
  • zajęcia umuzykalniająco-rytmiczne
  • grę na instrumencie
  • język angielski z muzyką
  • kółko plastyczne
  • kółko przyrodniczo-geograficzne
  • religia
  • zajęcia wyrównawcze
  • kółko gimnastyki twórczej
Udział we wszystkich zajęciach dodatkowych w naszym przedszkolu jest bezpłatny! Nasze przedszkole posiada przytulny, dobrze wyposażony gabinet do terapii logopedycznej, gry na instrumencie ( keyboard ) i zajęć indywidualnych z dziećmi. Ponadto wszystkie dzieci objęte są indywidualną pracą wspomagającą ich rozwój bądź rozwijającą ich uzdolnienia. Dzieci z wadami wymowy objęte są terapią logopedyczną.

OFERUJEMY

Nasze przedszkole specjalizuje się w zapewnieniu dzieciom wszechstronnego, bezpiecznego i radosnego rozwoju oraz w jak najlepszym przygotowaniu dzieci do podjęcia nauki w szkole, dlatego już od 3 latków realizowane są u nas:
  • Program wspomagania rozwoju, wychowania i edukacji starszych przedszkolaków Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej i Ewy Zielińskiej
  • Program Dziecięca Matematyka Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej, Ewy Zielińskiej
  • Nazywanie Świata. Odimienna metoda nauki czytania Ireny Majchrzak
  • Wspomaganie dzieci w rozwoju do skupiania uwagi i zapamiętywania Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej i Ewy Zielińskiej
oraz inne programy autorskie zgodne z Nową Podstawą Programową.

NASZA SPECJALIZACJA

Bądź na bieżąco z ofertami
naszego przedszkola

POLECAJĄ NAS